4️⃣ seriale komediowe, które rozbawią Cię 😂 do łez

Uwielbiasz komedie i nie masz 😖 pomysłu, co warto obejrzeć wieczorem? Przeczytaj nasz filmowy 📺 poradnik i spędź miło wieczór!

Wspólne oglądanie seriali komediowych z przyjaciółmi, rodziną lub 📽 partnerem to idealny sposób na relaks i miłe spędzenie wolnego wieczoru. Jakie produkcje rozbawią nas do łez i 😂 wciągną ciekawą fabułą od pierwszego odcinka? Oto nasze najnowsze propozycje dla fanów śmiesznych seriali! 💁‍♂️

Biały Lotos (2021)

Biały lotos to interesująca satyra społeczna, uderzająca w amerykańskie 🤵 elity. W skład świetnej obsady wchodzą m.in.: Jennifer Coolidge, Lake Lacy, Murray Bartlett czy Alexandra Daddario. Fabuła opiera się na przedstawieniu losów grupy gości hotelowych, którzy spędzają wakacje w jednym z 🏤  ekskluzywnych kurortów na Hawajach. Bogaci, uprzywilejowani turyści są skupieni na sobie i roszczeniowi – trudno polubić choćby jednego z głównych bohaterów. Jednak nie zmienia to faktu, że z zaciekawieniem śledzimy ich losy – z odcinka na odcinek atmosfera gęstnieje, a my chcemy odkryć 🕵️‍♀️ „kto zabił” – gdyż w tej czarnej komedii pojawia się wątek kryminalny – jeden z turystów wraca z wakacji w trumnie… ⚰️ brzmi intrygująco, czyż nie?

Teoria wielkiego podrywu (2007-2019)

Teoria wielkiego podrywu 💏 to kultowy serial komediowy, doskonale znany fanom gatunku. Historia przedstawia losy błyskotliwych, młodych naukowców – grupy przyjaciół, którzy są typowymi nerdami. Leonard Hofstadter, Sheldon Cooper, Howard Wolowitz i Raj Koothrappal mają wiele wspólnych zainteresowań 🎮 (gry wideo, gry planszowe, oglądanie seriali) i problemów. Jedną z bolączek bohaterów jest małe doświadczenie w kontaktach z kobietami. Wysoki iloraz inteligencji wcale nie ułatwia im zdobywanie serc przedstawicielek płci przeciwnej, o czym możemy doskonale przekonać się, oglądając kolejne odcinki produkcji. Warto podkreślić, że sitcom oferuje znacznie więcej niż zabawne gagi, jest tu mnóstwo nawiązań do popkultury czy gościnnych występów 👨‍🔬 słynnych naukowców (w serialu występował sam Stephen Hawking).

Girls (2012-2017)

Girls to bardzo popularny, amerykański serial telewizyjny, który przedstawia losy czterech 👭 dwudziestokilkuletnich przyjaciółek z Nowego Jorku. W role głównych bohaterek wcieliła się Lena Dunham (jednocześnie pomysłodawczyni serialu), Jemima Kirke, ‎Allison Williams, Zosia Mamet. Nie jest to typowa produkcja komediowa – w tej produkcji śmiech nieustannie przeplata się ze smutkiem. 😓 Dziewczyny stawiają czoło problemom związanym z wchodzeniem w dorosłość, są uwikłane w różne relacje – słowem, dzieje się naprawdę dużo. Serial zdobył liczne nagrody 🏆 (m.in. dwa Złote Globy) i został okrzyknięty głosem pokolenia. Girls to typowo „babski” serial, idealna produkcja do wspólnego oglądania z koleżankami.

Pazury (2017-2018)

Pazury to serial komediowy amerykańskiej produkcji. 🇺🇸 Fabuła kręci się wokół przebojowej i charakternej właścicielki salonu kosmetycznego, Desny Simms, oraz jej czterech przyjaciółek – manicurzystek 💅 które mieszkają na słonecznej Florydzie. Każda z kobiet skrywa swoje tajemnice. Nie brakuje tu strzelanin, prania brudnych pieniędzy z działalności przestępczej, intryg, zasadzek, romansów i zdrad. A wszystko to okraszono dość rubasznym humorem 💁‍♀️ i kiczowatą oprawą (kolorowe, ekstrawaganckie i często wyzywające kostiumy głównych bohaterek są równie zaskakujące, co fabuła).

Podsumowując, mamy nadzieję, że nasze propozycje serialowe zapewnią wam świetną rozrywkę na wiele wieczorów – każdy seans będzie pełen pozytywnych 😸 wrażeń. Nie bez powodu przedstawione produkcje serialowe cieszą się ogromnych zainteresowaniem na całym świecie. Jeśli chcecie śledzić losy bohaterów Białego Lotosu, Teorii Wielkiego Podrywu, Girls lub Pazurów w sieci – stabilny obraz zapewni wam 🖥 światłowodowy internet UPC. Warto dodać, że specjalne, miedziane okablowanie światłowodu zapewnia większe bezpieczeństwo 🛡 przesyłanych informacji. Możemy więc korzystać z sieci bez obaw.

Dyskusja o Emoji

Wypowiedz się na temat Emoji Prosząca Twarz

Wypełnij pola

Emoji zostało skopiowane.
Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania