Nie uwierzysz 😱 jak ten Tarot jest skuteczny 📲

Tarot. Możemy założyć się z Tobą o milion dolarów💰 , że z tym określeniem już się wcześniej spotkałeś. Może twoja prababcia albo babcia 👵 kiedyś przy wieczornej herbacie napomknęła o wróżeniu🔮 , gdzieś zostało to przeczytane przez Ciebie bądź widziałeś reklamę w internecie. Czy jednak wiesz czym jest dokładnie Tarot, na czym polega i czy faktycznie DZIAŁA?👌🏻 Na te pytania odpowiemy właśnie w tym wpisie.

Czym ten Tarot🃏 w istocie jest?

Tarot to nic innego jak narzędzie wykorzystywane we wróżeniu. Choć kojarzy nam się z dawnymi czasami to jego popularność wcale nie zmalała, a wręcz rośnie.🔝 I z roku na rok ma on coraz więcej zwolenników. W sumie to nic dziwnego, Tarot bowiem postrzegany jest jako sposób nawiązania kontaktu ze sferą duchową.👻 Pomaga on rozwinąć intuicję i umiejętności badania ludzkiej psychiki.🧠 Dzięki stawaniu kart człowiek może być bardziej świadomy swojego życia. W Tarocie mamy 78 kart, które są podzielone na dwa rodzaje – Wielkie Arkana (22) i Małe Arkana (56). Wzbudziliśmy twoją ciekawość i chcesz wiedzieć więcej?🤔 To zostań z nami, bo tak naprawdę to jeszcze nie zaczęliśmy.

Jak działa Tarot? To magia🧙‍♂️ czy jednak coś innego?

Tarot wielu ludziom kojarzy się z czymś nadprzyrodzonym, czymś nie z tego świata🌎, ale w rzeczywistości jest to narzędzie, które pozwala korzystać nam z mocy💫 naszej PODŚWIADOMOŚCI. Choć brzmi to dziwnie to faktycznie tak jest. Dlaczego❓ Ponieważ wróżenie z kart opiera się na pamięci oraz losowości, nie na żadnej magii. Pierwsza nieodzowna część w Tarocie to przetasowanie kart. To właśnie ta czynność odpowiada za to, aby wybór naszej karty był jak najbardziej losowy, a dana karta zagadką. Czemuż więc ta losowość jest taka ważna? Ponieważ twój umysł w momencie odwracania karty nie powinien mieć możliwości odgadnięcia co znajduję się po drugiej stronie. W przypadku pamięci chodzi tutaj o naszą podświadomość, która za każdym razem pamięta położenie kart Tarota. Podświadomość zapamiętuje pierwotne położenie, a przy tasowaniu, składaniu talii i losowaniu ostatnie. W taki oto sposób instynktownie wybiera się kartę🃏, która jest tajemnicą, a podświadomość podsyła nam odpowiedź💬 na zadane pytanie.

Czym jest podświadomość? To zbiór wszystkich informacji, które dotyczą przeszłości, teraźniejszości oraz przyszłości.  Tarot pozwala na ich odczytanie.

Tarot rzeczywiście działa, ale nie jest wyrocznią! Więc jeśli myślisz o tym, że przyszłość, która Ci się ukazała wydarzy się na  💯 zalecamy zmienić podejście. Jak już wcześniej zostało wspomniane podświadomość to informacje📢, które są aktualnie dla Ciebie otwarte. Jako człowiek👦👩 każdy z nas żyję z przeznaczeniem i możliwością dokonania wyboru i podjęcia decyzji. Tarot przekazuje nam większą ilość informacji, które zna nasza podświadomość. Wszystko to jest to co odczuwamy na poziomie intuicji i umysłu.

Tarot Online👩‍💻 vs Tarot tradycyjny🃏

Czy wiesz, że Tarot nie występuje tylko w formie tradycyjnej czyli stawianiu kart przez wróżkę/wróżbitę czy samemu sobie przy użyciu namacalnej talii kart? Wraz z rozwojem technologicznym, a mamy tutaj na myśli internet powstał Tarot Online, dzięki któremu możemy zadać pytanie i uzyskać odpowiedź używając strony internetowej💻 albo aplikacji.📲 Możemy tutaj zadać sobie bardzo ważne pytanie czy działa on tak samo jak Tarot tradycyjny? Zdecydowanie tak. Taka forma wróżenia działa tak samo jak inne formy. Nie musimy mieć kontaktu fizycznego👥 z osobą wróżącą czy trzymać kart w swoich dłoniach…Wystarczy nam pytanie, które chcemy zadać. Podświadomość w przypadku Tarota Online korzysta z nieświadomości zbiorowej, a więc wie jaka i kiedy oraz gdzie karta się znajduję.

Korzyści płynące z Tarota Online w porównaniu z stawianiem kart u kogoś:

  1.  Jesteś w zupełności anonimowy🆓, nikt nie wie kim jesteś, jakie konkretnie pytanie zostało zadane,
  2. Możesz zadać pytanie w każdej chwili i o każdej porze dnia🌞🌜 bez czekania na termin,
  3. Tarot Online posiada jedną darmową wróżbę🔮 na dzień, a w przypadku, gdy chcemy mieć większą liczbę pytań możemy wykupić sobie dostęp do konta premium za mniej niż 40 złotych co jest świetną okazją, bo jednorazowa wizyta u wróżki kosztuje nawet kilkaset złotych💸,
  4. Dostęp do panelu użytkownika i wgląd do wcześniejszych zadanych pytań,
  5. Możliwość personalnej interpretacji wylosowanej karty przez profesjonalistów w dziedzinie ezoteryki.

Naszym zdaniem Tarot Online to pójście z duchem czasu pasujący do XXI wieku i ludzi w nim żyjących. Warto więc skorzystać z takiej formy wróżenia ze względu na komfort, szybkość i przystępność cenową dla każdego. Możesz zrobić to korzystając z poniższego formularza:

[tarot-online-form]

Jak zadać pytanie Tarotowi, by to miało sens?

Jeśli chcesz otrzymać odpowiedź od kart Tarota musisz prawidłowo zadać pytanie, to ważne więc skup się i zapamiętaj!

1️⃣ Pytaj szczerze i wprost – w skrócie nie owijaj w bawełnę,

2️⃣ Twoje intencje muszą być czyste, bez negatywnych emocji,

3️⃣ Twoje pytanie musi mieć prostą budowę,

4️⃣ Przed wylosowaniem karty, skoncentruj się na tym o co chcesz zapytać.

Trzymanie się powyższych zasad pozwoli Ci na otrzymanie odpowiedzi, której oczekujesz. Przykładami pytań dobrze sformułowanych jest np. ” Co do mnie czuje…?❤️, „Jak będzie wyglądała moja relacja z…?”💏, „Czy ta praca jest dla mnie dobra?”🆗.

Jak stawiać karty Tarota?🤔

Przede wszystkim musisz musisz mieć swoją talię kart. Jest ich dużo, a najłatwiej wybrać i kupić karty przez internet. Jak wybrać najlepszą talię?🔎 Najlepiej skupić🧐 się na niej i zobaczyć czy czujesz jakieś emocje.  Powinny być one pozytywne, przyciągające Cię jak pszczołę🐝 do miodu. Możesz, także skorzystać ze strony Tarot Online. Dlaczego? Mamy już tam karty, wystarczy wpisać⌨️ nurtujące nas pytanie i wybrać kartę. Tak też możemy nauczyć się wróżyć kart, choć nie są one namacalne to działają tak samo. Inną kwestią początku naszej przygody z wróżeniem jest skupienie się, wyciszenie, a zadawane przez nas pytania muszą być konkretne i dobrze dobrane do sytuacji, o którą pytamy.

Najprostszym sposobem zrozumienia co pokazuje nam karta i warto od tego zacząć to zadanie sobie pytania „Co dziś mnie spotka?” tasując jednocześnie talię. Następnie wybierasz jedną kartę, którą zapamiętujesz bądź odkładasz w jakiejś spokojne miejsce. Pod koniec dnia usiądź i wypisz📝 co spotkało Cię w ciągu tego dnia. Teraz możesz skonfrontować⚔️ opis karty wraz z wydarzeniami, które miały miejsce. W taki sposób codziennie będziesz rozwijał swoje umiejętności, a odczytywanie kart Tarota nie będzie już dla Ciebie czymś niezrozumiałym.

Kolejnym sposobem to skojarzenia emocjonalne. Na czym to polega? Znaczenia konkretnych kart warto łączyć sobie z odczuciami, osobami albo sytuacjami z życia. Czytając opis karty na przykład ” Świat”🌏, która mówi o „spełnieniu marzeń, szczęściu, osiągnięciu sukcesu…” i kładziesz ją przed sobą, zamykasz oczy i serfujesz po swoich wspomnieniach, które możesz właśnie określić tymi znaczeniami. Poczuj emocje i zapisz🖋 wszystko na kartce📃. Możesz, również skorzystać z kursów dla początkujących. Na początku nauka będzie obejmować teorię w połączeniu z drobnymi ćwiczeniami praktycznymi. Dla bardziej zaawansowanych czyli znających podstawy można wybrać kurs wyżej, gdzie będą tylko ćwiczenia. Takie rozwiązania jak warsztaty i kursy to idealna sprawa dla osób, które nie potrafią pracować samodzielnie i potrzebują wsparcia w osobie.👫

Wróżenie z kart Tarota to nauka.📖 Zdecydowanie musisz temu poświęcać dużo czasu, aby móc otworzyć się duchowo na to co karty chcą Ci przekazać. Nie zniechęcaj się, bo jak wiadomo to co jest dla nas nowe, nigdy nie będzie proste. Determinacja, wiara i pozytywna energia pozwoli Ci na zgłębienie wiedzy kart.

Więcej o Tarocie Online przeczytasz na stronie https://tarot-online.com.pl.

Dyskusja o Emoji

Wypowiedz się na temat Emoji Prosząca Twarz

Wypełnij pola

KDXD🙋🏼‍♂️
KDXD🙋🏼‍♂️ 17 października 2021 - 14:28

Oj ja jakoś za tarotami nie przepadam XD

Emoji zostało skopiowane.
Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania